Vooruitgang Vergt Wilskracht

DEEN Jeugdsponsoractie: hup VVW!

De DEEN Jeugdsponsoractie is begonnen!

Van zondag 7 september tot en met zaterdag 18 oktober krijgt het winkelend publiek bij DEEN sponsormunten bij bepaalde producten. Ook komt een vertegenwoordiger van DEEN Supermarkten op zaterdag naar de Westrand om extra aanbiedingen en munten uit te delen. Die kan men in de koker van een van de deelnemende verenigingen (= handbalvereniging VVW natuurlijk!) stoppen. Hoe meer muntjes, hoe meer DEEN onze vereniging sponsort!

Daarom staan vele van onze jeugdteams de komende weken op zaterdag en zondag gedurende een aantal uren in DEEN. Op deze manier hopen we extra aandacht te vestigen op 't Fortuin/VVW, en zo extra muntjes binnen te halen. Daarom hebben we ook een wat ludiekere activiteit bedacht: jong en oud mogen hun gooitalent tonen en blikgooien.

Afgelopen zaterdag 27 september zijn de eerste teams begonnen. En met succes! De inhoud van onze koker groeide zienderogen.

Namens de jeugdcommissie:

Ingrid en Ellen

Oud papier

17 december 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt

Dick van Berkum
Ted Smit
Suze Gutter
Nienke Kluit
Eva Smit
Jade Boerdijk
Petra Pladdet - van heerwaarde
Amanda Germans

Zaaldienst

16 december 2018

Zaaldienst zondag 16 december 2018, DE DARS hal 1

Van 10.20 uur tot 11.30 uur Stephanie Fransen

Van 11.30 uur tot 12.45 uur Rianne Smit en Lieke Swart

Van 13.00 uur tot 15.45 uur Dirk Vreeker en Franka Schouten

Van 15.45 uur tot 17.00 uur Britt Degeling en Beau Groot

Zaaldienst zondag 16 december 2018, DE DARS hal 2

Van 13.50 uur tot 14.50 uur Sabine Verdonk