Vooruitgang Vergt Wilskracht

Appelenactie 19 oktober was groot succes!

Appelenactie van de jeugd van handbalvereniging VVW

Maandag 19 oktober kwamen al onze jeugdleden weer langs de deuren om hun appels te verkopen. Waarschijnlijk bent u ze wel tegen gekomen.

Dit jaar gingen de appels er razendsnel doorheen en zijn alle zakken op gegaan. Een superprestatie dachten wij zelf.

Doordat de appels zo snel zijn gegaan, is het voorgekomen dat onze jeugdleden helaas niet alle huizen langs hebben kunnen gaan. Onze excuus hiervoor. Hier hebben we weer van geleerd en zullen voor volgend jaar weer meer appels inslaan.

In totaal hebben we dit jaar ruim €1600,- opgehaald waar we enorm trots op zijn.

Natuurlijk willen wij ‘fruitkwekerij Koopman’ uit Zwaagdijk en iedereen die appels hebben gekocht bedanken voor hun steun aan de jeugd van handbal VVW. Hierdoor kunnen wij weer leuke uitjes voor de jeugd organiseren.

Groetjes van het actiecomité

Oud papier

Nog geen indeling bekend.

Zaaldienst

Nog geen indeling bekend.