Vooruitgang Vergt Wilskracht

Trainingen jeugd

Onderstaand het trainingsschema voor seizoen 2018-2019.

De trainer laat het je weten indien tijd en/of locatie wijzigt. Deze trainingstijden zijn nog onder voorbehoud.

Team Dag Tijd Trainer Buitenseizoen Binnenseizoen
B1 Dinsdag 19:00 - 20:30

Alle Neefjes en Maikel Schouten

Westrand Olympiahal
B1 Donderdag 19:00 - 20:30 Alle Neefjes en Maikel Schouten Westrand Olympiahal
B2 Dinsdag 19:00 - 20:30 Barry Smit Westrand Olympiahal
B2 Donderdag 19:00 - 20:30 Patrick Spigt Westrand Olympiahal
B3 Dinsdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Dars
B3 Donderdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Dars
C1 Dinsdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Dars
C1 Donderdag 19:00 - 20:00 Beau Groot Westrand Dars
C2 Maandag 17:00 - 18:30 Joost Schutte Westrand Dars
C2 Woensdag 17:00 - 18:30 Joost Schutte Westrand Dars
C3 Dinsdag 16:45 - 18:00 Michel van der Sluis en Celine Slippens Westrand Dars
C3 Donderdag 18:00 - 19:00 Michel van der Sluis en Celine Slippens Westrand Dars
D1 Maandag 17:00 - 18:30 Joost Schutte Westrand Dars
D1 Woensdag 17:00 - 18:30 Joost Schutte Westrand Dars
D2 Dinsdag 16:45 - 18:00

Michel van der Sluis en Celine Slippens

Westrand Dars
D2 Donderdag 17:00 - 18:00

Michel van der Sluis en Celine Slippens

Westrand Dars
D3 Woensdag 15:00 - 17:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
D4 Woensdag 15:00 - 17:00

Jaap van der Gulik

Westrand Dars
E1 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
E2 Woensdag 14:00 - 15:00 Jaap van der Gulik Westrand Dars
F1 Woensdag 16:00 - 17:00 Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal
F2 Woensdag

16:00 - 17:00

Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal
F3 Woensdag

16:00 - 17:00

Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal
F4 Woensdag

16:00 - 17:00

Joost Schutte en Martina Haakman Westrand Olympiahal

Keeperstrainingen

Team Dag Tijd Trainer Buitenseizoen Binnenseizoen
D-jeugd en lager Donderdag 17.00 - 18.00 Sandra van der Gragt Westrand Dars
C-jeugd + Donderdag 18.00 - 19.00 Sandra van der Gragt Westrand Dars
B-jeugd + Donderdag 19.00 - 20.00 Sandra van der Gragt Westrand Dars
	  -- versie 23 oktober 2018 --

Oud papier

17 december 2018

18:55 uur verzamelen op de parkeerplaats voor de Dekamarkt

Dick van Berkum
Ted Smit
Suze Gutter
Nienke Kluit
Eva Smit
Jade Boerdijk
Petra Pladdet - van heerwaarde
Amanda Germans

Zaaldienst

16 december 2018

Zaaldienst zondag 16 december 2018, DE DARS hal 1

Van 10.20 uur tot 11.30 uur Stephanie Fransen

Van 11.30 uur tot 12.45 uur Rianne Smit en Lieke Swart

Van 13.00 uur tot 15.45 uur Dirk Vreeker en Franka Schouten

Van 15.45 uur tot 17.00 uur Britt Degeling en Beau Groot

Zaaldienst zondag 16 december 2018, DE DARS hal 2

Van 13.50 uur tot 14.50 uur Sabine Verdonk